Lajki konkursowe Facebook – jak je zdobyć?

Lajki konkursowe Facebook – jak je zdobyć?

Chcesz wziąć udział w Facebookowym konkursie? Przeważnie chodzi w nich o lajki, dlatego też, jeśli marzysz o wygranej, musisz pomyśleć, jak je zdobyć. Sposobów jest wiele. Jednak najlepszym na to, by zdobyć ich naprawdę dużo, jest po prostu kupowanie lajków. Jak to zrobić i ile to kosztuje? 

Kup lajki na konkurs Facebook 

W mediach społecznościowych nieustannie organizowane są konkursy, w których można wygrać naprawdę świetne nagrody warte nawet kilka tysięcy złotych. Jednak przeważnie bierze w nich udział mnóstwo osób, co zmniejsza szansę na zwycięstwo. Najczęściej wygrywa ten, kto zbierze pod swoim postem najwięcej lajków na konkurs FB. Takie zasady sprawiają, że najczęściej triumfują osoby, które mają dużo znajomych.

Na szczęście zebranie lajków od najbliższych to niejedyny sposób na wygraną. Polskie lajki na konkurs Facebook można też obecnie bez problemu kupić. To naprawdę bardzo proste. Efekty zobaczysz od razu! Aktualnie takie rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością i korzysta z niego wielu interneutów. I nie ma w tym nic dziwnego. To naprawdę prosty, szybki i tani sposób na to, by wygrać konkurs. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów. 

Kupno lajków — czy pozwala na to regulamin konkursu? 

Czy lajki konkursowe Facebook pozwala właściwie kupować? Sama platforma właściwie nie wskazuje żadnych przeciwwskazań. Nie jest to niezgodne z regulaminem Facebooka, dlatego też nie ma pod tym względem żadnych przeszkód. Warto jednak mieć na uwadze, że sam organizator konkursu może uwzgędnić to w zasadach konkursu. Jeśli jednak kupisz lajki na odpowiedniej stronie, nie musisz obawiać się dyskwalifikacji. Otrzymasz tam bowiem prawdziwe polskie lajki do konkursu Facebook. 

Jak kupić lajki konkursowe Facebook?

Lajki konkursowe Facebook kupisz przez internet. To zupełnie jak zwykłe zakupy online. Możesz samodzielnie wybrać ilość lajków. Ceny lajków konkursowych na Facebook zaczynają się już od niespełna 60 gr za sztukę. Im więcej ich kupisz, tym niższa będzie cena jednego. Co więcej, prócz samych łapek w górę możesz też dokupić reakcje w postaci serduszek i innych emoji.  Warto wspomnieć, że wszystkie lajki przyznawane są z polskich kont. Gdy ustalisz już dokładną ilość oraz rodzaj reakcji, po prostu skopiuj link do posta, pod którym mają się one znaleźć i napisz, czyj komentarz ma zostać polubiony. To naprawdę proste! Czas trwania realizacji wynosi od 12 godzin do 3 dni — wszystko zależy od ilości zakupionych lajków. 

Materiał zewnętrzny

Podobało się? Pokaż znajomym